Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Rruga Mustafë Hoxha, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 17.10.2019
Ndryshuar me 13.11.2019
Është shikuar 91 herë
 

Ofrohet për qira kat shtëpie në lagjen Dodona

140m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Shtëpia ndodhet në zonën qendër, në afërsi të Parkut të Qytetit, rruga Mustafë Hoxha.

Për qira ofrohet kati i tretë, me sistem banesor.

Hapësira prej 140m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar, WC dhe dy ballkone.

Posedon ngrohje qëndrore, klimë elektrike, sistem sigurie dhe kamera, hyrje të kontrolluar dhe hapësirë të mjaftueshme parkimi.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/FjfD8LwTcBcxLvow9

Çmimi: 400€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #shtepi #qender #dodona #parku

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra