Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: Fushe Kosove ,afer Besi Regllazhe, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 24.10.2019
Është shikuar 62 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Fushe Kosove , afer Besi Regllazhe

Kati 5
Siperfaqja 80m2


Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Koridor

Leshohet per Familjar

Cmimi 220€
E-2984

Tel.viber
+38343717748
+38343717747


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra