Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Sllovenia Sporti , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 94 herë
 

Leshoje banes me qira ne lagjen Sllovenia Sporti, banesa eshte komplet e mobiluar gjendet ne katin e dyte, 55m2
Banesa posedon:
► dhome gjumi
► sallon dhe kuzhine
► banjo
► ballkon
► koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra