Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: Fushe Kosove, te Aztech , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 513 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Fushe Kosove, te Aztech

Siperfaqja 80m2
Kati 6

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 230€
E-3110

Tel.Viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra