Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Mbrapa Teatrit Kombetar, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 48 herë
 

Leshohet banesa (86m2) me qera mbrapa Teatrit
Afer TEB

Kati 2 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :
- Dhome dite me Kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon
- Depo

(ne katin perdhes eshte kopshti per femij)

Cmimi 300€
No.A74

Tel.Viber.Whatsapp

+383 43 866 877
+383 49 466 866

Per ofertat tona tjera na vizitoni ne faqen tone ne FB:
"Agjensioni per Patundshmeri MANI"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra