Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2020
Është shikuar 163 herë
 

Lëshohet banesa 55 m2 me qira ne qender ne rrugen Rexhep Luci afer kino ABC .Banesa posedon nje dhome dite nje dhome gjumi dhe kuzhine eshte e renovuar ne tersi dhe e mobiluar banesa eshte me nxemje te qytetit Cmimi:300Euro.Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608
(viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra