Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
130.00 €

  • Adresa: cufa@hotmail.com, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.02.2020
Është shikuar 202 herë
 

Leshoj Banes me qira ni dhomshe ne katin epar Te Hotel Grandi

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra