Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.02.2020
Është shikuar 39 herë
 

Leshohet banese me qira ne Qender, perballe hotel Afa. Banesa eshte komplet e mobiluar gjendet ne katin e 1-are, shume komode per banim.

81 m2
Renditja:
Sallon me kuzhine / 2 dhoma gjumi / Banjo / Ballkon / Korridor.
Çmimi: 300 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra