Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.02.2020
Është shikuar 54 herë
 

Leshohet banese me qira ne Qender, rruga Garibaldi perballe Rilindjes. Banesa eshte ideale per zyre, eshte e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, me lift funksional, 54m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine / 1 dhome / banjo / korridor / 2 ballkona me pamje te ndryshme.
Çmimi: 300 €

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra