Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Qendër, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.05.2020
Është shikuar 42 herë
 

▪️Rr.Garibaldi 15, me 52m2, kati 4 pa lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️1 dhomë te gjumit,
▪️banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra