Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Qendër, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.05.2020
Është shikuar 76 herë
 

▪️mbrapa Hotel Swiss Diamond, me 55m2, kati i parë, me kushte shumë të mira banimi, ka termokos, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️1 dhomë te gjumit,
▪️banjo
▪️ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra