Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Rr."Nazim Gafurri", Qendra, Prishtinë
Publikuar me 29.05.2020
Është shikuar 68 herë
 

Leshoj banesen me qera ne Prishtine.Banesa gjendet afer shkolles se mesme teknike.Banesa gjindet ne katin e tretë dhe eshte e mobiluar.Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Dy terasa
-Koridor dhe
-Shpajze.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra