Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: Rruga Tring Smjali, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 30.05.2020
Ndryshuar me 04.06.2020
Është shikuar 421 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 82m² mbrapa Hotel Sirius në afërsi të Parkut në rrrugën Tring Smajli

Banesa është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 82m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Çmimi: 260€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra