Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 866 herë
 

Ofrohet për #QIRA garsonierë 50m² në rrugën Tring Smajli, në afërsi të Hotel Sirius në Qendër

Garsoniera është në katin e dhjetë (10) të banimit, hapësira prej 50m² është e organizuar në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, banjo të kompletuar dhe ballkon me pamje të hapur.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/GGsQeTwuLwM6yzVo6

Çmimi: 200€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #garsoniera #qender #hotel_sirius

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra