Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: Mbrapa Sirius , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 100 herë
 

Leshohet banese me qira ne Qender, mbrapa Hotel Sirius

Siperfaqja 85m2
Kati 2

Banesa eshte e pamobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Banesa leshohet vetem per Student/e

Cmimi 280€ i Diskutushem

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra