Banesë me qira
500.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 49 herë
 

▪️rr. Qamil Hoxha te pishat, me 70m2 kati 2, me kushte shumë të mira per zyre, ka vetem kuzhinen e mobiluar, dhe ka këtë renditje:
▪️3 hapesira punuese
▪️2 kuzhina
▪️2 banjo
▪️2 ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra