Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Mbrapa Teatrit , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 52 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Qender, Mbrapa Teatrit Kombetar

Siperfaqja 65m2
Kati 5 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 250€
E-3567

Tel.Viber
+38343717747
+38343717748Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra