Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Mbrapa Hotel Sirius , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 93 herë
 

Leshohet banesa me qira Mbrapa hotel Sirius

Siperfaqe 55m2
Kati 2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 200€

Tel.viber
+38343717748
+38343717747
E-3507

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra