Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Mbrapa Sirius , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 16 herë
 

Leshohet banese me qira ne Qender, mbrapa Hotel Sirius

Siperfaqja 85m2

Banesa eshte e pamobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo

Cmimi 250€

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra