Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Afer Kolegjit Fama , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 16 herë
 

Leshohet banese me qira te kolegji Fama

Siperfaqja 85m2
Kati 4 pa lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Banesa leshohet edhe per afatshkurte

Cmimi 270€ ne Cmim perfshihet (Uji, Mbeturinat)
E-3509

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra