Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Te Parku i Qytetit , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 128 herë
 

Leshohet gasonjere me qira ne Qender, te Parku i Qytetit

Siperfaqja 40m2
Kati 3 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me Kuzhine
-Koridor
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 200€
E-3494

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra