Banesë me qira
170.00 €

  • Adresa: Te Market Toni , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Është shikuar 176 herë
 

Leshohet banesa me qira Rruges per Kolovice, te Market toni

Siperfaqja 70m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 170€
E-3469

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra