Banesë me qira
550.00 €

  • Adresa: te sheshi , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2020
Ndryshuar me 18.09.2020
Është shikuar 22 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Zyre në Qendër të Prishtinës tek Swiss Diamond Hotel.

100m²│4 Njësi│Banjo│Kati 3

Zyreja ndodhet në objektin përball me Swiss Diamond Hotel, në qendër të qytetit të Prishtinës me qasje direkte nga Sheshi "Nënë Tereza". Në katin e 3-të, pamje nga Swiss dhe prapa dhe me ngrohje qëndore me rrymë.

Përfshinë 100m² dhe përbëhet nga 4 njësi pune, koridor, 1 Depo, 2 Ballkona dhe 1 Banjo.

Mobiljet në foto nuk janë të përfshira, zyreja ofrohet e zbrazet përveq kuzhinës e cila mbetet.

Qasje e lehtë, lehtë e orjentueshme për klientet, parking afër me pagesë, pamje të hapur, organizim të mirë, hyrje e mirëmbajtur dhe përparsi tjera.

Çmimi 550 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92

Per me shume foto kliko:

https://www.facebook.com/beharsadiiku/?modal=admin_todo_tour

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra