Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: rr.Fehmi Agani, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.10.2020
Ndryshuar me 16.10.2020
Është shikuar 320 herë
 

Ne Qender, ne zonen e pare, leshohet me qira banesa 46m2, kati i I-re, me nxemje qendrore te Termokosit, e lire pas dates 20.11.2020. Banesa është tërësisht e rinovuar dhe e mobiluar me të gjitha pajisjet të reja dhe të nevojshme për banim. Lëshohet vetëm për dy persona të punësuar. Çmimi sipas marreveshjes + shpenzimet + 1 depozit. Informata: 044/402-321 ose +383 44 402 321.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra