Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Banesë me qira tek Sami Frasheri, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.10.2020
Ndryshuar me 28.10.2020
Është shikuar 276 herë
 

--lirohet me 01.Nentor.

▪️me 50m2 kati 2, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, të gjitha pajisjet i funksionojnë si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️1 dhomë te gjumit,
▪️shpajz dhe
▪️1 banjo .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra