Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Top Hane , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 78 herë
 

Ofrohet me #Qira #Banes dy dhomshe e mobiluar komplet ne lagjen #Tophane ne #Prishtin.

Banesa ka kete renditje:

- Sallon kuzhin
- 2 Dy dhoma te gjumit
- 2 Dy banjo
- 1 Ballkon
- Koridor

Banesa pozicionohet ne katine e pare me ashensor dhe hapsiren e parkingut

Çmimi: 300€ per muaj |nuk diskutohet çmimi|

☎️ +383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra