Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Arbri-Dragodan, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 65 herë
 

Japim Banesen me Qira ne Dragodan Afer Komunes të re dhe Fitnesit FiveStar ne Prishtinë.

Banesa ka Sallon Kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 Vc
Shpajz
1 ballkon
koridor

Banesa esht ne katin e 1 me Lift .
Per info tjera ne numrin

+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel

Qmimi 300 Euro

Lëshohet nga Agjencioni Prona Group Prishtinë

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra