Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Ne Dardani, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 61 herë
 

Ofrojm Banes me #Qira ne #Dardani ne Prishtin.

Banesa ka Sallon kuzhin
3 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Koridor

Banesa esht ne katin e 4-rt me Lift dhe me nxemje termokos.

Per informata tjera ne numrin
+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel

Çmimi 300 euro per muaj.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra