Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Mati 1, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 205 herë
 

#Ofrojm #Banes #Moderne me #Qira ne #Mati1 Afer #Viva #Fresh #Stores te Rrethi dhe #Perball #Restorant #Loriano ne #Prishtin.

Banesa ka Sallon kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Koridor

Banesa ka edhe Lavatriqen e enve.

Banesa esht ne katin e 3-t pa Lift.

Per info tjera ne numrin
+383 44 427 147 Viber Whatssapp Tel

Çmimi 300 Euro per muaj.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra