Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 308 herë
 

Leshohet banese me qira ( Garsoniere ) ne lagjen Qender -Sllovenia Sport, rruga Tring Smajli .Banesa eshte e mobiluar ne teresi, 40m2.
Banesa posedon:
1 sallon 2 shtreter te dy shtrihen dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 200 € plus depoziti

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+377 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra