Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Banesë me qira te Parku i Qytetit, b.isa.kas, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 27.10.2020
Ndryshuar me 31.10.2020
Është shikuar 81 herë
 

me 91m2, kati 4(pa lift), banesa është me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 dhomë te gjumit
▪️depo
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra