Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 148 herë
 

Banesa gjendet në Lagjen 4 Llullat. Ndodhet në katin e 5-të, është e mobiluar, posedon ngrohje me rrymë. Gjithashtu posedon edhe ashensor. Sipërfaqja 105m². Çmimi 500€.

Banesa ka këtë renditje:
|1 Kuzhinë dhe sallon s’bashku
|3 Dhoma të gjumit
|2 Banjo
|1 Depo

Për më shumë informacione na kontaktoni në: 043/506/666

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra