Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Rr."Nazim Gafurri", afër shkollës "Sami Frasheri", Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 94 herë
 

▪️Me 50m2, kati 5 pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Depo, dhe
▪️Ballkon.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra