Banesë me qira
600.00 €

  • Adresa: Banesë me qira në Pejton, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 10 herë
 

▪️Mbrapa shkolles ''Faik Konica'' me 90m2, kati 4 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️2 dhoma gjumi.
▪️banjo,
▪️ballkon, dhe
▪️garazh

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra