Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Afër Sami Frasherit, dhe Xhamis së Madhe, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 121 herë
 

▪️Me 50m2, kati 7 me lift, me sistem të ngrohjes qendore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️Dhomë e gjumit
▪️Banjo
▪️Ballkon

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra