Banesë me qira
270.00 €

  • Adresa: Te Parku i Qytetit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Ndryshuar me 16.01.2021
Është shikuar 23 herë
 

▪️Përball bustit Isa Kastrati, me 80m2, kati 2-t, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhoma të gjumit,
▪️banjo,
▪️depo dhe
▪️ballkon.
çmimi i diskutueshem

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra