Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Është shikuar 121 herë
 

Leshohet banesa me qira te Sami Frasheri. Banesa ka 50 m2 dhe gjendet ne katin e 7-te me lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Koridor

Qmimi: 180 Euro
C222

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra