Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
280.00 €

  • Banesë (Zyre) me qira afër shk. Sami Frasheri, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 14 herë
 

përball Hamburger Aba, me 120m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore me rrym, me kushte shume te mira banimi, eshte e mobiluar pjesërisht (pronari e mobilon komplet) si dhe ka kete renditje:
▪️Dhome e dites me kuzhine,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon,

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->