Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
150.00 €

  • Rr.Agim Ramadani, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 91 herë
 

Kerkojm nje Garsonjere me qera per qendrimm te gjatë ne Qender te Prishtines,4 Llullat,Hotel Sirius,jemi dy shoqe te punsuara,duhet ti ket te gjitha kushtet për banim,qmimi 150.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->