Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
230.00 €

  • Banesë me qira në Qendër , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 21 herë
 

mbrapa Hotel Siriusit, me 55m2 kati 2 pa lift, me sistem te ngrohjes qendrore me rryme, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhine,
▪️ Dhomë të gjumit,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->