Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • te kumuna e vjeter, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Ndryshuar me 18.02.2021
Është shikuar 247 herë
 

ipet banesa me qera qender prishtines afer sheshit te kumuna 1 dhom gjumit 1 sallon me kuzhin komplet e mobilume posedon nxemje nga pronari gratis qmim 220euro plus depozit 110euro nuk punoji me ndermjetesim 048255999

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->