Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Te Parku i Qytetit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 41 herë
 

▪️rr:Halil Alidemaj, me 60m2, kati 2, me sistem të ngrohjes me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhoma e dites,
▪️kuzhinë ndamas me trapezari,
▪️1 dhomë e gjumit
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

044 599 989 + viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->