Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Fushe Kosove, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 90 herë
 

Banes luksoze me qera ne Fushe Kosove
Banesa gjindet ne rrugen Dardania per ball restoran Fanari ose per ndryshe afer shkolles Mihajl Grameno
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dhoma e fjetjes,banjo,koridori dhe ballkoni.
Te gjitha mobiljet dhe paisjet jon te reja.Banesa gjindet ne katin e dyte ka 65m2.Qmimi 250
Kontakto +38344333898

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->