Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
240.00 €

  • Ne qender afer parkut te qytetit, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 44 herë
 


Komuna
Prishtinë
leshohet banesa me qira te parku qytetit rruga rrustem statovci posedon -
sallon dhe kuzhin
dhom gjumi dopio
banjo
ballkon
kati 4 pa lift
qiraja 240 euro
Per me shume info : +383 44 456 187

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->