Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
320.00 €

  • mbrapa Hotel Sirius, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 16 herë
 

▪️rr.Tring Smajli, me 90m2, kati 6-t me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhoma të gjumit,
▪️banjo,
▪️depo,
▪️ballkon i madh. si dhe
▪️parkingu.

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->