Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • top hane, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Ndryshuar me 26.02.2021
Është shikuar 126 herë
 

ipet banesa me qera top hane afer qafes sallon me kuzhin 1 banjo komplet e mobilume te rreja qmimi 150 euro pls depozit leshohet per afat gjat nuk punoji me ndermjetesim 048255999

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->