Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • Te super viva mati 1, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 24 herë
 

Ofrojm Banesen me #Qira# te Sapo Mobiluar me te gjitha te Reja ne Mati 1 te Super Viva ne Prishtin .

Banesa ka Sallon Kuzhin
3 dhoma gjumi
1 banjo
1 vc
1 shpajz
1 Ballkon
Koridor

Banesa esht ne katin e 5-st me 2 Lifta.

Per informata tjera ne numrin

+383 44 427 147 Viber Whatsapp Tel.

Çmimi 350 €uro me gjith Garazhd per vetur .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->