Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • Bregu diellit banesat e bardha , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 156 herë
 

Ofrojm Banes me Qira ne Breg te Diellit te Banesat e Bardha ne Prishtin.

Banesa ka sallonin vet kuzhinen vet
1dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
kordor

per informata tjera ne numrin

+383 44 427 147 Viber WhatsApp Tel

Qmimi 200 Euro per muj dhe depoziti .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->