Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
500.00 €

  • 4 Llullat, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 26 herë
 

Banesë me qira te 4 Llullat te embeltorja Boston, ka nxemje qendrore, eshte e mobiluar ne teresi per zyre
Kati:1
Sipërfaqe:106m2
Çmimi I qirasë:500€
Renditja:
♦3 njesi
♦Banjo
♦2 Ballkona
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->