Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
260.00 €

  • Qafa, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 23.02.2021
Është shikuar 100 herë
 

Ofrohet per qira banesa te Qafa - Prishtine te restaurant De Rada dhe posedon:

Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi dopio.
Banjo.
Teras.
Kati i dyte.

Qmimi:260 euro

Per me shum info:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra

-->